Casinha Da Mila Villa
| Wifi Wi-Fi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 2 vendég befogadására alkalmas, a Casinha Da Mila Villa Piatã privát parkolót kínál.
Piatã belvárosa 15 perces sétával elérhető, a Serra do Navio pedig alig egy 6 perces sétára van.
A Piatã városi nyaraló külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek a fürdőlepedők kényelmét is élvezhetik.
Az 1 fürdőszobás villa vendégei használhatják a teakonyhát, valamint az étkezőt és kültéri étkezőhelyet. A konyhában hűtő és konyhai edények is elérhető.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casinha Da Mila Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casinha Da Mila Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casinha Da Mila Villa?
A Casinha Da Mila Villa kapacitása 2 főig terjed. - ❓
A Casinha Da Mila Villa biztosít konyhát?
Ez a Casinha Da Mila Villa hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Van kert a nyaraló területén?
A nyaraló tágas kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik az erkélyt.